Produkty z folii

Produkty z folii – idealne rozwiązanie na zachowanie higieny podczas zabiegów kosmetycznych. Zachowanie higieny i bezpieczeństwa to ważne działania w każdym salonie kosmetycznym i gabinecie medycyny estetycznej. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów i produktów które spełniają oczekiwania osób wykonujących zabiegi medyczne i kosmetyczne. Wszystkie produkty proponowane są produktami jednorazowego użytku. Ta cecha pozwala na zachowanie ochrony naszym klientom i pracownikom.

Produkty z folii to komfort i wygoda

Produkty z folii są łatwe i szybkie w użyciu. Gwarantują bezpieczeństwo wykonywania zabiegów. W ofercie znajdują się maski i kształtki do okluzji przed zabiegami medycyny estetycznej, dostosowane w kształcie i wielkości do planowanej powierzchni zabiegu.

Produktem zapewniającym wysokie bezpieczeństwo higieniczne wykonywania zabiegów kosmetycznych na całe ciało są folie cięte, na rolce i typu “strech“ i spodnie do zabiegów drenażu limfatycznego. Znajdują zastosowanie w zabiegach nawadniających, antycelulitowych, wyszczuplających i odżywczych.

Jednorazowe produkty do zabiegów medycznych i kosmetycznych

Jednorazowe artykuły z folii to zabezpieczenie sprzętu używanego do zabiegów medycznych przed zabrudzeniem. Proponujemy folię adhezyjną na klawiaturę, tunele na kable oraz worki zabezpieczające miski do zabiegów pedicure.

Serwety kosmetyczne i ręczniki to dla personelu bardzo praktyczne uzupełnienie zestawu do wykonania zaplanowanych zabiegów medycznych i kosmetycznych z użyciem jednorazowych produktów z folii. Proponujemy szeroką gamę tych artykułów w rozmiarach oraz rodzaju zastosowanej włókniny. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie włókniny bawełnianej w 100% biodegradowalnej z której proponujemy ręczniki do wycierania po zabiegach na całe ciało z użyciem folii w płatach, na rolce lub typu „strech”