Fartuchy ochronne

Fartuchy ochronne mają za zadanie chronić personel medyczny i personel w gabinetach kosmetycznych przed przedostaniem się na skórę bakterii, wirusów i wydzielin ciała. Fartuchy ochronne zapewniają ochronę personelowi i klientom. W salonach SPA dodatkowo świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług wskazując na szczególną dbałość o bezpieczeństwo własne i klientów.

Fartuch medyczny - dlaczego należy go stosować?

Odzież ochronna stosowana jest w szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych, gabinetach kosmetycznych, salonach SPA czy w laboratoriach. W ofercie naszego sklepu znajdują się fartuchy ochronne wiązane z tyłu, bluzy, komplety dwuczęściowe (bluza i spodnie). Taki asortyment ma na celu ochronę pracowników i klientów przed kontaktem skóry z różnymi czynnikami biologicznymi, a w przypadku laborantów, również przed substancjami chemicznymi. W placówkach medycznych fartuchy ochronne zapewniają reżim sanitarny. Nie pozwalają na przenoszenie się zarazków i mikroorganizmów po całej placówce. Fartuch medyczny stosowany w jednym gabinecie, nie może być używany w kolejnym. Dobrej jakości fartuch medyczny chroni personel przed zakażeniem, wylaniem się substancji na ubrania lub skórę. Są wymogiem, który należy spełnić, chcąc stworzyć całkowicie bezpieczne warunki pracy.

Fartuchy dla medyków - jakie dają zabezpieczenie?

Jednorazowa odzież ochronna powinna być zakładana przez personel medyczny przed wykonywaniem procedur medycznych. Stanowi niezwykle wysoką ochronę przed zakażeniem i roznoszeniem zarazków. Wysokiej jakości odzież ochronna sprawia, że ryzyko powikłań czy zakażenia pacjenta inną chorobą zmniejszone jest niemal do zera. Odzież dla personelu medycznego musi mieć wysoką jakość, być odporna na zniszczenie, rozdarcie a w przypadku zabiegów operacyjnych i innych zabiegów inwazyjnych musi być sterylna.

Odzież ochronna, a szczególnie fartuchy ochronne, bluzy czy komplety odzieży dwuczęściowe dla pracowników placówkach medycznych, rehabilitacyjnych w salonach kosmetycznych stanowią dobry wybór. Chronią codzienne ubrania pracownika przed zabrudzeniem inną substancją, poprawiają komfort pracy. Odzież ochronna zwiększa zaufanie klienta do danego miejsca i kształtuje opinię, że obiekt zapewnia najwyższe standardy świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W skład asortymentu wchodzą wysokiej jakości fartuchy ochronne, bluzy dla personelu, odzież dwuczęściowa (spodnie i bluza), które mogą być stosowane zarówno w szpitalach i gabinetach kosmetycznych. Uzupełnieniem naszego asortymentu jest jednorazowa bielizna zabiegowa. Każdy z produktów został wykonany z materiałów dopasowanych do ich przeznaczenia. Do produkcji wykorzystujemy surowce które są przyjazne dla naszej skóry oraz dla środowiska. Cyklicznie zlecamy badania surowców w polskich certyfikowanych laboratoriach.