ARTYKUŁY STERYLNE

Sterylność to warunek funkcjonowania wielu miejsc, ściśle kontrolowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Artykuły sterylne prezentowane w naszej ofercie to produkty, które pozwolą na utrzymanie higienicznych warunków we wszystkich gabinetach medycznych i kosmetycznych.

Sterylne artykuły jednorazowe podstawą bezpieczeństwa

Wykorzystywanie wyrobów medycznych ma szczególne znaczenie w przeprowadzaniu wszelkich zabiegów kosmetycznych. Artykuły sterylne nie mogą zawierać bakterii i ich przetrwalników, grzybów, a także zarodników, pierwotniaków czy wirusów. Wszystkie produkty sterylne posiadają certyfikaty!

Igły i strzykawki wysokiej jakości

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy specjalistyczne produkty stosowane między innymi do iniekcji. Jednorazowe artykuły sterylne pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów, co znacznie obniża możliwość zakażenia. Oferujemy igły do iniekcji dożylnych, domięśniowych i podskórnych. Osobną grupę stanowią igły do mezoterapii.

Prezentowane w naszej ofercie igły posiadają różnorodne rozmiary, dzięki czemu personelowi medycznemu łatwiej jest dobrać odpowiedni produkt medyczny do konkretnego zastosowania. Dodatkowo wszystkie igły pasują do strzykawek standardowych typu Luer. Warto dodać, że nasze artykuły medyczne posiadają niezbędne certyfikaty medyczne oraz długi okres przydatności do użytkowania.

Produkty medyczne w użytku domowym

Szpital czy gabinet kosmetyczny to nie jedyne miejsca, w których sterylne artykuły jednorazowe są potrzebne i pożądane. Część z takich produktów znajdzie swoje zastosowanie również w przypadku użytku domowego zmniejszając ryzyko ewentualnego zakażenia. W domowym użytku niezbędne są kompresy z gazydo samodzielnego opatrzenia ran. Pamiętajmy również, że produkty jałowe powinny być przechowywane w odpowiedni sposób, który najczęściej określony jest przez producenta na opakowaniu lub ulotce.