Kapcie kryte i pedicure

Czystość w salonie to nie tylko regularne sprzątanie, aby ułatwić utrzymanie czystości w salonie warto wyposażyć swój salon w jednorazowe ochraniacze na obuwie z włókniny lub kapcie jednorazowe.

Dlaczego stosować klapki jednorazowe?

Obok doświadczenia zawodowego i kompetencji osoby wykonującej zabieg, ważne jest bezpieczne poruszanie się po gabinecie. Jednorazowe kapcie zapewniają wygodę i minimalizują dyskomfort poruszania się po zimnej podłodze. Kapcie jednorazowe to doskonały dodatek do nowoczesnego gabinetu. Obecność na stałe kapci w salonach kosmetycznych podnosi wysoko standard świadczonych usług.

Jednorazowe obuwie do zabiegów medycznych

Profesjonalne kapcie jednorazowe dla branży kosmetycznej, SPA, podologów, fizjoterapeutów, salonów pielęgnacji stóp i gabinetów medycznych. Szeroka oferta klapek jednorazowych pozwala na właściwy ich dobór. Mają zastosowanie do zabiegów medycznynch i kosmetycznych. Mamy w ofercie kapcie:

  • z zakrytymi palcami - kapcie EKO, Classic, na podkładzie antypoślizgowymi,
  • kapcie z odkrytymi palcami.

W tej grupie obok kapci Eko Pedicure, Strech ogromną popularność zyskały japonki jednorazowe. Japonki są lekkie, estetyczne i bardzo praktyczne przy zabiegach pedicure. Dla zapewnienia wysokiego higienicznego poziomu zabiegów pedicure proponujemy jednorazowe worki foliowe do misek pedicure, super chłonne ręczniki włókninowe i woreczki do sterylizacji profesjonalnych narzędzi.