Ręczniki

Ręczniki włókninowe

Ręczniki jednorazowe to duża wygoda... po pracy. Ręczniki jednorazowe to komfort codziennej pracy. Nie muszą Państwo martwić się o pranie czy prasowanie zwykłych ręczników. Ręczniki są zawsze czyste i gotowe do użycia. W naszej ofercie znajdują się ręczniki z włóknin i celulozy. Cechą charakterystyczna wszystkich ręczników jest doskonała chłonność.

Ręczniki do salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Ręczniki z celulozy proponujemy jako ręczniki fryzjerskie. Optymalną wielkością jest rozmiar 50x70cm. Ręczniki kosmetyczne proponujemy do salonów kosmetycznych. Szczególnie wygodne są przy zabiegach SPA na całe ciało. Nasza oferta obejmuje ręczniki z włókniny 100% bawełnianej .Dostępne są na rolkach o szerokości 17, 29, 35, 50cm oraz cięte w rozmiarze 75cmx140cm.

To wybór praktyczny i ekologicznym. Włóknina w ręcznikach jest w 100% biodegradowalna, rozkłada się w ciągu 2 miesięcy na zwykłym kompoście. Te działania ekologiczne wpisują się w trend nowoczesności i szczególnej dbałości o środowisko naturalne.

Szeroki wybór ręczników jednorazowych

Jednorazowe ręczniki to podstawa sprzątania niezależnie, czy korzystamy z nich w domu, czy w biurze, bądź salonie kosmetycznym. Do atutów ręczników jednorazowych zaliczyć można wysoką chłonność, uniwersalność, a także łatwość użycia. W przeciwieństwie do tradycyjnych, trwałych materiałów, ręczników jednorazowych nie trzeba prać. Są również bardziej higieniczne, szczególnie gdy są używane jako środka do osuszania rąk w ogólnodostępnej toalecie.

Oferta DEF-POL zawiera wiele różnych typów ręczników jednorazowych z włókniny oraz celulozy. Bogaty asortyment kierujemy do różnych odbiorców, którzy chcą poprawić komfort sprzątania, a przy okazji zadbać o środowisko. Zarówno włóknina bawełniana , jak i celuloza rozkładają się się szybko i całkowicie.

Ręczniki do salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Nasze produkty sprawdzą się w salonach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych, czy gabinetach medycyny estetycznej. Oferujemy między innymi ręczniki jednorazowe do twarzy, rąk i ciała, które sprawdzą się podczas zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych. W asortymencie nie brakuje także ręczników do pedicure w wygodnych, dużych opakowaniach oraz ręczników kąpielowych polecanych do zabiegów SPA i w szpitalach.

Ręczniki jednorazowe są również ważną częścią wyposażenia salonów fryzjerskich i barberów. W tym wypadku lepiej sprawdzają się wysokochłonne ręczniki fryzjerskie. Są wykonane z przyjemnej w dotyku włókniny. Nie powoduje ona alergii i jest bardzo chłonna. Korzystanie z tego rodzaju akcesoriów z pewnością zostanie docenione przez klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na umiejętności fryzjera, ale również na higienę salonu oraz obsługę klienta.

Korzyści płynące z używania ręczników jednorazowych

Oferowanie w swoim salonie ręczników jednorazowych z włókniny dla klientów podnosi jakość usług. Ręczniki, serwety czy ściereczki to produkty, które można z powodzeniem używać w gabinetach medycznych, serwisach samochodowych, hotelach, kuchniach i toaletach biurowych. Są uniwersalne, ale też tańsze i bardziej ekologiczne, niż te wielorazowego użytku, które trzeba często prać, prasować i odpowiednio przechowywać. Co więcej, jednorazowe ręczniki z włókniny i celulozy dostępne są w DEF-POL zarówno wielopakach, jak i długich rolkach. Do najważniejszych zalet ręczników jednorazowych z włókniny bawełnianej zaliczamy:

  • wysoką chłonność i wydajność - świetnie radzą sobie z rozlanymi płynami;
  • łatwość użycia - wystarczy wyciągnąć, wytrzeć, wyrzucić;
  • oszczędność energii i wody - nie trzeba ich prać;
  • delikatność materiału - jest hipoalergiczny, przewiewny, lekki i przyjemny w dotyku;
  • ekologię - rozkład jest szybki i całkowity (ok. 2 miesięcy w zwykłym kompoście).

Oferowanie w swoim gabinecie jednorazowych ręczników korzystanie wpłynie na jego wizerunek. Klient poczuje się bardziej komfortowo korzystając z artykułów jednorazowych. Ma wtedy pewność, że ręcznik jest czysty i świeży. To również dobry krok z punktu widzenia ekonomicznego. Jednorazowych ręczników nie trzeba prać, co oszczędza czas, wodę, środki chemiczne i pieniądze na ich zakup.