Podkłady na rolce i cięte

Podkłady medyczne w rolce – ułatwiają pracę personelowi

Jednorazowe podkłady i prześcieradła przeznaczone są do zachowania właściwych warunków higienicznych dając gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług. Przeznaczone są również do ochrony sprzętu, mebli przed zanieczyszczeniami powstałymi w trakcie wykonywania zabiegów medycznych i kosmetycznych. Oferujemy trwałe, wysokiej jakości podkłady – pomimo zastosowania ich jako produkt jednorazowego użytku. Oferowane produkty medyczne są zgodne z normami obowiązującymi w placówkach służby zdrowia. Podkłady te posiadają nacięcia co 50 cm. Dzięki temu w sposób szybki i ekonomiczny można dopasować podkład do potrzeb wykonywanego zabiegu. Podkłady higieniczne można podzielić na kilka kategorii:

  • podkłady z celulozy,
  • podkłady z celulozy podfoliowane,
  • podkłady z włókniny PE,
  • podkłady z włókniny PP.

Jednorazowe podkłady higieniczne

Medyczne podkłady na łóżko z celulozy wpisują się w standardy dobrej obsługi. Znajdują zastosowanie w kosmetyce do ochrony łóżka kosmetycznego i zapewnienia komfortu „świeżości„ naszym klientom. Podkłady dostępne są w szerokościach 50-60-70cm. Medyczne podkłady podfoliowane to podkłady obok celulozy posiadające dodatkową warstwę folii. Dzięki tej powłoce są nieprzemakalne, zatrzymując niewielką ilość płynu na swojej powierzchni.

Znajdują zastosowanie do ochrony foteli zabiegowych w stomatologii, ginekologii i leżanek lekarskich. Oferujemy te podkłady w szerokości 30-38-50-60cm. Mamy w ofercie 10 kolorów. Dzięki temu zmiana koloru może zmienić wystrój naszej przestrzeni. Kolor czarny... to dziś już nowoczesność! Coraz częściej kolor czarny jest wybierany przez naszych klientów. Barwa do tej pory nie kojarzyła się higieną, a dziś niejednokrotnie zastępuje kolor biały by nadać pomieszczeniom nowoczesny i wyjątkowy charakter. Podkłady na rolce z włóknin PE i PP polecamy do gabinetów masażu i salonów SPA. Są dostępne w szerokościach 50-60-70cm, więc szerokie łóżko, to nie problem.