Płatki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, prezentującą waciki kosmetyczne, które są niezbędne do kompleksowego wyposażenia każdego salonu piękna. Oferowane produkty sprawdzą się doskonale w gabinecie, w którym usługi wykonywane są na najwyższym poziomie i ze odpowiednią dokładnością. Płatki kosmetyczne mają istotne znaczenie w podniesieniu standardu usług każdego miejsca, w którym zadowolenia klientek ma szczególnie znaczenie.

Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzyliśmy ofertę składającą się z różnorodnych produktów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Waciki higieniczne do manicure przydadzą się w salonie kosmetycznym, w którym najczęściej wykonywane są profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne paznokci. Natomiast płatki kosmetyczne do henny świetnie sprawdzą się podczas procedur koloryzacji i wyrównania brwi. Dzięki miękkości i zastosowaniu odpowiednich kształtów możemy mieć pewność, że oferowane produkty ułatwią precyzję każdego zabiegu.

Wyjątkowa miękkość, dzięki materiałom wysokiej jakości

Aby spełnić wymagania naszych klientów, prezentujemy płatki kosmetyczne z polipropylenu podfoliowanego, celulozy i z włókniny bawełnianej. Pierwsze z nich doskonale sprawdzą się jako waciki higieniczne do henny. Wykonane z miękkiego, nieprzepuszczającego henny włókna, pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu podczas zabiegu farbowania rzęs. Waciki kosmetyczne do henny z delikatną krzywizną pozwalają na idealne dopasowanie do anatomicznego kształtu oka, dzięki czemu skutecznie osłaniają delikatną skórę wokół oczu przed zabrudzeniem.

Do pedicure i manicure doskonale sprawdzą się płatki kosmetyczne z celulozy. Dzięki bezwłókienkowej formule, waciki nie pozostawiają na powierzchni paznokcia pyłków, które mogłyby wpływać na efekt zabiegu pielęgnacyjnego. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do odtłuszczania płytki paznokcia, czy zmywania lakieru. Te płatki sprawdzają się jako waciki higieniczne do pedicure wpływając na komfort pracy.

Tradycyjne płatki kosmetyczne okrągłe lub kwadratowe z włókniny bawełnianej to must have w każdym salonie piękna. Wyjątkowo delikatne i doskonale chłonne pozwalają na szybkie uzyskanie zamierzonego efektu podczas zabiegu. Dzięki zabezpieczonym brzegom waciki higieniczne z włókniny bawełnianej skutecznie chronią przed rozwarstwieniem się struktury, a także nie pylą i nie pozostawiają włókien. Doskonale sprawdzą się jako niezbędnik do wykonania dokładnego demakijażu, pozwalając na skutecznie oczyszczenie twarzy, szyi i dekoltu.

Różnorodne zastosowanie płatków higienicznych podczas każdego zabiegu

Wiemy, jak ważne jest idealne dopasowanie do potrzeb naszych klientów, dlatego prezentujemy różnorodną ofertę, dzięki której z pewnością każdy z nich znajdzie coś dla siebie. Płatki higieniczne o różnych kształtach, wykonane z różnych surowców pozwalają na swobodne zastosowanie w zależności od konkretnego zabiegu. Świetnie sprawdzą się podczas wykonywania manicure czy pedicure, jak również jako niezbędnik przy koloryzacji brwi oraz rzęs. Postaw na jakość i ciesz się piorunującym efektem!