Pelerynki ochronne

Pelerynki ochronne - duży wybór w jednym miejscu

Pelerynki stosuje się nie tylko w salonach fryzjerskich, ale także w gabinetach kosmetycznych w celach ochrony odzieży przed zabrudzeniem podczas zabiegów pielęgnacyjnych. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, które znakomicie spełniają swoją funkcję, dzięki zastosowaniu trwałych materiałów oraz wysokiej jakości wykonania. Zarówno pelerynki foliowe, jak i peleryny z włókniny dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na dostosowanie ochrony do przeprowadzanego zabiegu.

Peleryny, kołnierze ochronne do zastosowań kosmetycznych

Akcesoria ochronne stosowane w gabinetach odnowy biologicznej i salonach kosmetycznych są zazwyczaj jednorazowego użytku. Wiąże się to ze specyfiką oferowanych zabiegów, które powinny być wykonane z niezwykle wysoką dbałością o higienę. Peleryny jednorazowe polecane są jednak nie tylko ze względów sanitarnych, ale także z uwagi na komfort klienta. Tego rodzaju pelerynki kosmetyczne mogą być z powodzeniem stosowane w kurortach uzdrowiskowych, czy zakładach fizjoterapii związane z ogólnie pojętą rehabilitacją.

Jak wybrać odpowiednią pelerynę ochronną?

Klienci zwracają uwagę nie tylko na umiejętności personelu, ale także na produkty, jakich używa fachowiec. Odpowiedni wybór akcesoriów ochronnych wpływa również na wygodę pracy i bezpieczeństwo. Jakie elementy odznaczają jakościowe peleryny? Producent, a właściwie jego wybór, nie jest bez znaczenia. Wybierając produkt warto zwrócić uwagę na:

  • materiał,
  • rozmiar,
  • rodzaj zapięcia,