Czepki-przepaski

Jednorazowe higieniczne produkty do zastosowania w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej. Czepki, przepaski z włókniny i elastyczne – niezbędne do każdego zabiegu kosmetycznego i medycznego. Mają za zadanie ochronę skóry na której wykonujemy zabieg przed przypadkowym obsunięciu się włosów. Nasza oferta tej grupy artykułów jednorazowego użytku pozwala na dopasowanie produktu do zamierzonej procedury.

Ochronne czepki na włosy

Popularne czepki CLIP zakładane na głowę, idealnie przytrzymują w swoich granicach „nawet burzę włosów”. Dodatkową zaletą czepka CLIP jest jego rozmiar. Czepek jest złożony w harmonijkę - w pasek o rozmiarze 20cmx2cm dzięki temu zajmuje w szafce mało miejsca.

Jednorazowe przepaski z włókniny to grupa produktów powstała z myślą o komforcie i estetyce wykonywanego zabiegu na twarzy. Przepaski są komfortowe, mają szerokość 13cm i 19cm.Ta szerokość swobodnie obejmuje ucho nie uciskając go podczas trwania zabiegu. Produkowane są w kilku kolorach co pozwala na dobór zgodny z kolorystyką salonu.

Jednorazowe przepaski elastyczne z silikonem.

To grupa produktów powstałych dla wymagającego klienta w oparciu o jego sugestie. Przeznaczona jest do zabiegów medycyny estetycznej na twarzy. Celem zastosowanego silikonu jest dla zapewnienia stabilności zamocowanej przepaski przez cały czas trwania zabiegu.

Ważnym elementem w ochronie osobistej personelu i naszego klienta są maseczki ochronne
dla personelu, zakładane na nos i usta , chroniąc przed wdychaniem zarazków lub ich rozprzestrzenianiem się.