Serwetki kosmetyczne

Serwetki kosmetyczne są praktyczne w użyciu. Pozwalają w sposób ekonomiczny zaplanować i wykonać zabieg. Szeroki wybór typów, rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni produkt. W naszej ofercie znajdują się serwety w rolce o szerokościach 10-17-29-35 i 40cm. Dla osób ceniących praktyczność proponujemy gotowe – pocięte serwety, w rozmiarze gotowym do użycia bez zbędnych czynności.

Serwety wykonane są z włókniny charakteryzującej się doskonałą chłonnością. Użyte surowce to 100% włóknina bawełniana lub mieszanka VE. Inną grupą produktów stosowanych podczas zabiegów kosmetycznych na twarzy są chusteczki kosmetyczne. Wykonane są w 100% z celulozy. W ofercie mamy chusteczki 2-u warstwowe w jakości standard i super miękkie.

Serwety higieniczne dla masażysty

Prześcieradło z włókniny i serwetki pod twarz na fotel do masażu to podstawowe elementy zapewniające maksymalną higienę i komfort podczas wykonywania masażu. Dodatkowo serwetka zapewnienia ochronę fotela masażysty w miejscu szczególnie narażonym na zabrudzenie i uszkodzenie powierzchni fotela.