dezynfekcja i sterylizacja

Artykuły do dezynfekcji i sterylizacji

Prowadzenie zakładu kosmetycznego, bądź gabinetu medycznego wymaga włożenia ogromnego wysiłku w utrzymanie pomieszczeń oraz użytkowanych akcesoriów w czystości. Wymagania sanepidu są wysokie i trzeba ich przestrzegać z należytą starannością. Higiena miejsca pracy ma również ogromny wpływ na postrzeganie salonu przez klienta, który korzystając z usług ufa nam pod względem fachowym i sanitarnym. Dbałość o sterylność narzędzi i czystość przestrzeni zaowocuje zadowoleniem klientów.

W DEF-POL doskonale rozumiemy ogrom włożonej pracy potrzebnej do utrzymania czystości w gabinecie lub salonie, dlatego w naszej ofercie nie brakuje wysokiej jakości specjalistycznych środków przeznaczonych do dezynfekcji i sterykizacji. Asortyment obejmuje artykuły stosowane do oczyszczania akcesoriów kosmetycznych, jak i preparaty do mycia rąk. Spośród wszystkich produktów można wyróżnić:

  • spraye i żele mycia;
  • płyny do higienicznego i chirurgicznego czyszczenia rąk;
  • środki do dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych;
  • spryskiwacze i pompki;
  • różnej wielkości torebki do sterylizacji;
  • testy do autoklawu.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej hurtowni na środki do sterylizacji i odkażania. W DEF-POL dbamy o różnorodność i wysoką jakość produktów, a także indywidualne potrzeby.

Zadbaj o sterylność swojego salonu

Dbałość o wysoki standard usług powinien iść w parze zachowaniem dokładnej czystości gabinetu kosmetycznego. Wiąże się to z komfortem pracy oraz stworzeniu bezpiecznych warunków, umożliwiających przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych lub medycznych. Brak dostatecznej czystości może doprowadzić do powstawania siedlisk przyjaznych bakteriom i wirusom, co w konsekwencji może stwarzać zagrożenie. Stosowanie podczas sprzątania odpowiednich preparatów do odkażania powierzchni i pomieszczeń pozwoli zachować salon w należytym ładzie.

Dezynfekcja pomieszczeń jest równie istotna, co sterylizacja narzędzi po zabiegu. Stosowane środki powinny nie tylko usuwać zabrudzenia ale przede wszystkim zniszczyć zarodniki bakterii, grzybów. Warto sięgać po sprawdzone środki, aby dezynfekcja powierzchni była efektywna i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Odkażanie pomieszczeń i skóry

Stawiając na jakościowe środki odkażanie pomieszczeń stanie się łatwiejsze. Preparaty są wydajne i mają dedykowane zastosowanie. Polecam szybko działające płyny odkażające o szerokim spektrum działania, które mogą być stosowane do dezynfekcji wyrobów medycznych, umywalek i powierzchni płaskich, jak blaty oraz stoły.

Asortyment obejmuje również preparaty do dezynfekcji rąk. Są to zarówno płyny, żele, jaki i spraye, które stosuje się przed lub po zabiegu w celu dokładnego oczyszczenia skóry. Wysokiej jakości produkty mogą być wykorzystane do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Ponadto nie wysuszają skóry i mogą być stosowane przez alergików.