Prześcieradła cięte i szyte

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bardzo bogatej oferty prześcieradeł jednorazowych z włókniny. Użycie jednorazowych prześcieradeł to komfort pracy dla personelu i maksymalny poziom higieny dla klienta. W skład asortymentu wchodzą prześcieradła cięte i prześcieradła szyte. Do gabinetu lekarskiego i pracowni diagnostycznej. Proponujemy prześcieradła w rozmiarze 60cm x 190cm. Ten rozmiar idealnie pasuje na leżankę lekarską.

Prześcieradlła do salonów kosmetycznych

Zabiegi na ciało to jedne z częściej wykonywanych zabiegów w salonie kosmetycznym. Działają na skórę oczyszczająco i regenerująco - to przyjemność i odprężenie dla klienta. Nowoczesne fotele zapewniają komfort i wygodę, ale należy zadbać o ich higienę. Prześcieradła jednorazowe na fotel kosmetyczny zapewniają ochronę przed zabrudzeniem fotela i czystość w czasie trwania zabiegu. Pocięte i złożone prześcieradło można szybko i łatwo wymienić. Proponujemy prześcieradła z włókniny o gramaturze 30g/m2. Standardowe prześcieradło jest w rozmiarze 80cm x 210cm.

Prześcieradlła do gabinetów rehabilitacyjnych

Specyfika wykonywania zabiegów jest bardzo szeroka. Od zabiegów wykonywanych na tradycyjnych leżankach lekarskich, przez łóżka zabiegowe do zabiegów wykonywanych na materacach proponujemy prześcieradła na łóżka medyczne z włókniny o szerokościach 60-80-100cm i długości 200cm.

Dla salonów masażu

Masaż to jeden z najczęściej wykorzystywanych i najbardziej uniwersalny środek odnowy biologicznej. Działa przeciwbólowo, stymuluje układ krążenia i metabolizm. Chcemy czuć się komfortowo podczas masażu, a odpowiednio dobrane prześcieradło z włókniny daje poczucie czystości. Proponujemy prześcieradła o szerokości 80-100, a nawet 135cm na 220cm. Aby maksymalnie zapewnić wygodę terapeuty rozwiązaniem są prześcieradła z uszytą kieszenią lub prześcieradła szyte z gumkami. Prześcieradła szyte stabilizują położenie prześcieradła w trakcie masażu. Uzupełnieniem oferty na łóżka do masażu są serwety pod twarz na fotel do masażu. Zakłada się w okolicę otworu łóżka do masażu lub na specjalną przystawkę.