Bielizna jednorazowa

W naszym sklepie oferujemy Państwu bieliznę jednorazową. Znajduje ona zastosowanie w gabinetach masażu oraz podczas różnych zabiegach kosmetycznych, medycznych rehabilitacji oraz ośrodkach SPA. Bielizna zapewnia komfort dla klienta i komfort pracy dla personelu.

Profesjonalna bielizna zabiegowa w każdym gabinecie

Bielizna do zabiegów to obowiązkowy strój w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, fizjoterapeutycznym i salonach SPA. Umożliwia wykonywanie zabiegów w całkowicie higienicznych warunkach z poszanowaniem prywatności klientów. Oferowana przez nas bielizna zabiegowa wyprodukowana jest z miękkiej włókniny, która nie uczula. Na zamówienie każdą bieliznę możemy wyprodukować z włókniny bawełnianej, która nie tylko jest przyjemna dla skóry ale dodatkowo w 100% biodegradowalna. Bielizna zabiegowa zapewnia pełen komfort osobom, które korzystają z różnorodnych zabiegów. Proponujemy bieliznę w kolorze białym i czarnym. Naszą bieliznę proponujemy w wersji damskiej i męskiej.

Czy bielizna jednorazowa to konieczność?

Bielizna zabiegowa to standard w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Propozycja bielizny jednorazowej dla pań obejmuje: biustonosze, figi zabiegowe, stringi, pelerynki - pareo zabiegowe. Dla panów w naszej ofercie proponujemy stringi, bokserki i majtki do masażu. Bielizna jednorazowa to dziś KONIECZNOŚĆ! Pozwala zachować higieniczne warunki pracy, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfort psychiczny naszym klientom.

Bielizna zabiegowa - zalety wynikające z jej korzystania

Stosowanie bielizny jednorazowej w salonach SPA czy gabinetach zabiegowych, salonach masażu podnosi renomę miejsca. Klienci chętniej do niego wracają, ponieważ czują się zaopiekowani. Zastosowanie bielizny jednorazowej chroni prywatną bieliznę przed zniszczeniem, nie wzbudza stresu, że coś zapomnieliśmy, daje komfortu "w zabieganej codzienności". Dla pacjentów gabinetów medycznych, gabinetów diagnostycznych proponujemy koszule włókninowe, koszule diagnostyczno-operacyjne wiązane z tyłu, bokserki do kolonoskopii. Bielizna jednorazowa zapewnia prywatność podczas niezbędnych badań i podczas pobytu w placówkach medycznych oraz podnosi komfort samopoczucia pacjenta. Miejsca wyposażone w jednorazową bieliznę szybciej zyskują zaufanie klientów i zwiększają zadowolenie z oferowanych usług.