Pareo i szlafroki

Szlafroki oraz pareo to artykuły jednorazowego użytku, które stosuje się w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach spa, a także salonach medycyny estetycznej. Zapewniają one nie tylko higienę podczas wykonywanych zabiegów, ale także komfort i dyskrecję. Wyposażenie salonu w tego rodzaju odzież wpływa również na zwiększenie satysfakcji klienta. Chcąc zadbać o wysoki poziom usług warto wybrać szlafroki i pareo ze sprawdzonego źródła, aby mieć pewność ich dobrej jakości. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment, który jest dedykowany szeroko pojętej branży beauty i medycznej, ale nie tylko. Produkty rewelacyjnie sprawdzą się między innymi w:

  • salonach masażu, tatuażu i kosmetycznych;
  • gabinetach medycznych i medycyny estetycznej;
  • saunach i basenach;
  • sanatoriach, hotelach i ośrodkach SPA.

Zastosowanie jednorazowych szlafroków i pareo

Aby klient mógł w pełni zrelaksować się podczas wykonywanego zabiegu, trzeba zadbać o jego pełen komfort. Wpływają na to różne czynniki, a jednym z nich jest zapewnienie wysokiego poziomu higieny. Obok utrzymania czystości gabinetu oraz sterylności narzędzi, warto oferować klientom jednorazową odzież na czas trwania zabiegów, bądź badań. Chodzi tu nie tylko o bieliznę lub obuwie, ale również o takie akcesoria, jak szlafroki i pareo. Wpłyną one na lepsze poczucie higieny u klienta, a także podniosą poziom komfortu psychicznego np. gdy będzie konieczność przejść z przebieralni do gabinetu zabiegowego. Jednorazowe artykuły z włóknin to również oszczędność dla salonu, gdyż nie wymagają one prania i prasowania.

Artykuły z różnych materiałów

Oprócz dostępności różnych rozmiarów, nasze produkty różnią się kolorem, a także materiałem, z którego są wykonane. Szlafroki do zabiegów medycznych najczęściej produkowane są z włóknin: PP, PE,VE lub bawełnianej. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina ma również inną zaletę - przede wszystkim jest bardzo lekka i przewiewna, dzięki temu dobrze się sprawdza podczas badań i różnych zabiegów kosmetycznych. W saunach i na basenach lepiej sprawdzą się produkty z tkaniny bawełnianej lub frotte, które charakteryzują się większą chłonnością wilgoci. Produkty posiadają również różne zapięcia. Szlafroki są zazwyczaj wiązane w pasie, a pareo mocowane są na rzep, lub elementem mocującym jest gumka.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Pareo oraz szlafroki mają podnieść poziom komfortu i zadowolenia klienta korzystającego z salonu kosmetycznego, dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były dobrej jakości. Zarówno jednorazowe szlafroki z włókniny bawełnianej, jak i pareo z tkaniny frotte są dostępne w różnych rozmiarach, które znajdą zastosowanie w wielu gałęziach sfery beauty oraz medycyny. Użyte materiały są trwałe, a także przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry. Choć sporą część asortymentu stanowią produkty unisex, nie brakuje również wersji typowo damskich oraz męskich. Każdy produkt ma odpowiedni krój, który ma za zadanie nie tylko zasłonić część ciała, ale także zapewnić odpowiednią przewiewność.